status Gadu-Gadu

Aktualności

Porażka z liderem

• autor: Krzychura91, 2016-05-23 22:37

Wczoraj o godzinie 16:00 gościliśmy na naszym obiekcie lidera Tęczę Topólke spotkanie przyniosło porażkę 1:3.Honorową bramkę dla naszego zespołu trafił Lerch w 88 minucie indywidualną akcją sam na sam pokonał bramkarza gości. W 84 minucie Łaszewski doznał kontuzji skręcenie stawu skokowego i do końca spotkania graliśmy w 10-ciu. Nadal jest szansa na v-ce lidera B-klasy, więc nie poddajemy się i dalej walczymy ! Już  w najbliższy czwartek jedziemy do Wagańca aby zmierzyć się z tamtejszymi rezerwami Sadownika początek spotkania o godzinie 11:00. Zapraszamy na mecz ! Skład wczorajszego spotkania  :

Jurkiewicz - Kuliberda, Karpiński, Szarpatowski, Kozłowski (65" Lerch) - Sobolewski, Ryniec(55" Słupecki), Skonieczny, Strużyna, Bartczak(70" Borkowski)- Kotkiewicz(75" Łaszewski)