status Gadu-Gadu

Aktualności

Stawki pokonane !

• autor: Krzychura91, 2016-05-30 11:30

Wczoraj o godzinie 16:00 podejmowaliśmy na swoim obiekcie Start Stawki. Odnieśliśmy zwycięstwo 2:0 lecz mecz do łatwych nie należał. Tym samym przerwaliśmy zła passę. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy dopiero w 40 minucie po podaniu z akcji w pole karne Sobolewskiego piłkę dostaje Słupecki manewruje dwóch obrońców i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości i prowadzimy 1:0. Do końca pierwszej połowy nie zobaczyliśmy bramek, choć w 43 minucie była szansa na podwyższenie wyniku, ale  po strzale Słupeckiego piłka trafia w słupek. W Drugiej połowie od początku każda z drużyn próbowała zdobyć bramkę ale na tym się tylko kończyło. W 55 minucie  zawodnik Startu wychodzi sam na sam z Lachowiczem i w tym pojedynku górą wychodzi nasz bramkarz tym samym goście zmarnowali szanse na wyrównanie. W 79 minucie kluczowa akcja, piłkę dostaje Lerch i strzałem z 16-stki daje nam prowadzanie na 2:0. W końcówce meczu mieliśmy jeszcze jedną sytuacje na podwyższenie wyniku w 82 minucie, lecz Borkowski trafia w słupek. Teraz czeka nas ciężki mecz, wyjazd do Cukrownika, a zarazem mecz o 2 miejsce w tabeli, pełna koncentracja i motywacja! początek spotkania 5 czerwca o godzinie 11:00. Zapraszamy na mecz ! Oto wczorajszy skład:

Lachowicz - Kozłowski, Karpiński, Strużyna, Kuliberda - Kulpa, Skonieczny, Sobolewski( 67' Borkowski), Kotkiewicz( 62' Surmacki) - Słupecki, Lerch.