status Gadu-Gadu

Aktualności

Porażka z GKS...

• autor: Krzychura91, 2016-06-05 15:00

Dziś o godzinie 11:00 rozegraliśmy mecz z Cukrownikiem w Chełmicy. Walka o drugie miejsce w tabeli, zapowiadał się  ciekawy mecz aż do...

Dziś o godzinie 11:00 rozegraliśmy mecz z Cukrownikiem w Chełmicy. Walka o drugie miejsce w tabeli, zapowiadał się  ciekawy mecz  do pierwszego karnego na początku spotkania z niczego podyktowanego przez sędziego bocznego....Karnego wykorzystują gospodarze i prowadza 1:0Parę minut później atak nogami w polu karnym bramkarza gospodarzy na naszym zawodniku i sędzia dyktuje jedenastkę, podchodzi Kotkiewicz zdobywa bramkę po dobitce i mamy remis 1:1. W końcówce pierwszej połowy GKS zdobywa bramkę na 2:1. Druga polowa to fatalne błędy sędziego głównego ( kolejny mecz w tej rundzie) i Cukrownik zdobywa 2 kolejne bramki. Od 62 minuty druga żółta kartkę dostaje Słupecki i schodzi z boiska i od tego się zaczęło...Kolejno kartki czerwone dostawali Karpiński, Kozłowski i LerchSędzia wyciągał kartki jak szalony za niby hmm ( wyzwiska?? ) i pretensje o jego błędy... Od 80 minuty graliśmy w 7 co zaskutkowało wykorzystanie luk w naszym zespole przez Fabianki i mecz skończył się wynikiem 9-1. Trzeba z tego wyciągnąć wnioski bo nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę... Teraz czeka nas mecz u siebie z Orionem Popowo, tym samym już ostatni mecz w tym sezonie i zagramy niestety w osłabionym składzie...Początek spotkania 11 czerwca godzina 15:00. Zapraszamy na mecz. Oto dzisiejszy skład :

Lachowicz - Kuliberda( 35' Słupecki), Karpiński, Skonieczny, Kozłowski - Kulpa( 65' Surmacki)  , Sobolewski, Strużyna, Frej - Kotkiewicz, Lerch