status Gadu-Gadu

Aktualności

Wygrana z Popowem w ostatnim meczu sezonu !

• autor: Krzychura91, 2016-06-15 17:21

W sobotę 11 czerwca o godzinie 15:00 rozegraliśmy ostatni mecz w tym sezonie u siebie z zespołem Oriona Popowo. Mecz zakończył się wygraną 2:0. Bramki dla nas zdobywali Marcin Bartczak z 30 metrów ładnym strzałem pokonał bramkarza gości w 25 minucie meczu i Adrian Lerch po akcji w polu karnym w 46 minucie. Z powodu ilości czerwonych kartek zebranych w meczu z Cukrownikiem graliśmy w osłabionym składzie. Warto wymienić ze udział w tym spotkaniu wziął nasz prezes Grzegorz Durniat. Ten sezon jak najbardziej był dla nas udany. Liczymy na to ze nowy będzie jeszcze lepszy ! :) Do usłyszenia niebawem :) sobotni skład :

Lachowicz - Gołębiewski, Strużyna, Kotkiewicz, Sobolewski - P.Kulpa( Stojak 78'), Surmacki, M.Kulpa, Bartczak - Frej( 80' Durniat), Lerch( 75 G.Kozłowski)