status Gadu-Gadu

Aktualności

Przygotowania Ruszyły !

• autor: Krzychura91, 2016-07-17 18:54

Witamy po przerwie :) tak więc przygotowania do sezonu rozpoczęliśmy dziś udziałem w turnieju w Dobrzyniu Nad Wisłą o puchar Burmistrza Miasta i Gminy. Zajęliśmy 3 miejsce naszymi rywalami były drużyny : Dobrzyń I, Dobrzyń II, Fabianki i Wisła Sobowo. Turniej wygrał zespół Dobrzynia I, dodam ze zwycięzcy turnieju przegrali z nami 2:0 tak to bywa. Drugie miejsce dla Wisły Sobowo. Najlepszym strzelcem w naszej drużynie został Konrad Strużyna z 4 bramkami miał szanse zostać strzelcem turnieju ze względu że zawodnik Dobrzynia I tez miał 4 bramki ale organizatorzy zdecydowali ze statuetkę otrzyma zawodnik z mistrzowskiej drużyny. Już we wtorek pierwszy trening o godzinie 19:00 i kolejny w czwartek, natomiast w najbliższy weekend szykuje się sparing szczegóły na jego temat podamy wkrótce. Oto nasza kadra na turnieju:
Lachowicz Krzysztof,  Karpiński Bartłomiej,  Strużyna Konrad, Zakrzewski Piotr, Sobolewski Konrad, Kotkiewicz Hubert, Łaszewski Cezary, Gołębiewski Przemysław, Stojak Patryk, Surmacki Adrian, Bartczak Marcin