Wiślanin Bobrowniki - strona nieoficjalna

Lech Dobre rozbity na wyjeździe 7:1 !

• autor: Thomas, 2016-09-06 11:56

Świetny początek sezonu w wykonaniu naszej drużyny. Mięliśmy kontrolę nad tym spotkaniem od początku do końca. Pokonaliśmy rywala mimo, że wystąpiliśmy w lekko osłabionym składzie. Wynik spotkania w 25 minucie otworzył w debiucie ligowym Piotr Zakrzewski. Kolejną bramkę 5 minut później zdobył Patryk Stojak. Do przerwy mięliśmy jeszcze sporo okazji, a kolejne bramki były kwestią czasu. W 40 minucie odważnym wejściem i potężnym uderzeniem głową popisał się świetnie dysponowany tego dnia kapitan Konrad Strużyna. W doliczonym czasie gry po kontrze przeprowadzonej przez trenera, dobrym dograniu Sobolewskiego, akcję pewnie zakończył Adrian Surmacki.  Po przerwie skuteczną akcję przeprowadzili rywale. Andrzej Ziemiańczyk został pokonany przez Łukasza Danielewskiego(53). Bramka rywali nie zmieniła jednak oblicza spotkania. Kilka minut później po ładnej kombinacyjnej akcji po raz kolejny do siatki trafił Surmacki. W 80 minucie w polu karnym faulowany został Konrad Strużyna. Jedenastkę pewnie wykonał sam poszkodowany. Wynik spotkania ustalony został w doliczonym czasie gry. Ostatnia bramkę zdobył zmiennik Michał Kulpa.

To był świetny mecz w naszym wykonaniu i na pochwałę zasługuje cały zespół !

.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wicher WielgieWiślanin Bobrowniki
Wicher Wielgie 3:3 Wiślanin Bobrowniki