Rewanż udany !

• autor: Thomas, 2016-10-05 11:10

Seria zwycięstw trwa !

Wczoraj dnia 01.10.2016 na własnym boisku pokonaliśmy Orion Popowo 3:0.

Mimo 3 bramek naszego zespołu i zachowanego czystego konta, mecz był bardzo zacięty. Od samego początku oglądaliśmy bardzo dużo walki w środku pola. Tego dnia królował tam jednak Artur Ryniec. Bardzo skutecznie przerywał większość akcji rywali. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 26 minuty. Po wrzutce w pole karne i bardzo ładnej akcji w powietrzu gola głową zdobył Piotr Frej. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i do szatni zeszliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Drugą połowę rywale rozpoczęli trochę odważniej i mięli kilka sytuacji, które mogły zakończyć się bramką. Na szczęście tak się nie stało i gola na 2:0 w 58 minucie z rzutu karnego zdobył Hubert Kotkiewicz. Jest on obecnie najskuteczniejszym graczem naszego zespołu. Od tego momentu, kontrolowaliśmy grę i tworzyliśmy kolejne okazje bramkowe. W 58 minucie nasz trener Marcin Bartczak z okolicy 35 metra potężną bombą wręcz przełamał ręce bramkarza rywali i piłka wpadła do siatki. Do końca spotkania mięliśmy jeszcze sporo okazji do podwyższenia wyniku, lecz byliśmy nieskuteczni.

Jesteśmy w świetnej formie i z pewnością liczymy na kolejne zwycięstwa i utrzymanie serii dobrych występów. Z 15 punktami zajmujemy samodzielnie fotel lidera w lidze.

Skład: Ziemiańczyk, Strużyna, Szarpatowski, Karpiński, Strużewski, Sobolewski, Bartczak(80' Stojak), Ryniec(70' Borkowski), Serafin, Kotkiewicz(85' Kulpa), Frej(75' Surmacki),